درباره ما

خانه > درباره ما

درباره ما

شرکت پژوهشگران نانوفناوری با عنوان اولین شرکت ثبت شده و فعال در حوزه تخصصی علوم و فناوری نانو، فعالیت خود را از سال 1383 در زمینه های کاربردی و صنعتی فناوری نانو آغاز نمود و به عنوان یکی از برترین شرکت‌های فناور در حوزه‌های علمی، تحقیقاتی و تجاری سازی با نهادهای مهم کشور مانند معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دفتر همکاری فناوری نهاد ریاست جمهوری، پژوهشگاه صنعت نفت، پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران و … همکاری نمود.

در سال 1391 شرکت پژوهشگران نانوفناوری به عنوان کارگزار رسمی مورد تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تجهیز بخش قابل توجهی از آزمایشگاه‌های کشور با تجهیزات و محصولات ساخت ایران را عهده‌دار شد. اهتمام ویژه این شرکت به کسب رضایت مشتریان و سبد گسترده تجهیزات در حوزه‌های نانوفناوری، زیست فناوری، شیمی، فیزیک، مهندسی مواد، مهندسی پلیمر و نساجی و سایر علوم و فناوری‌ها، موفقیتی چشم گیر را در تجهیز بیش از 90 پژوهش‌سرای دانش آموزی و 80 دانشگاه و مرکز آموزشی-تحقیقاتی با بیش از 1100 دستگاه، از طریق شبکه گسترده توزیع و خدمات پشتیبانی رقم زد.

همچنین این شرکت به عنوان کارگزار صادرات محصولات ساخت ایران تاکنون موفق به برگزاری نمایشگاه‌های متعدد بین المللی و صادرات موفق تجهیزات آزمایشگاهی به کشورهای چین و کوبا شده است. این شرکت خدمات متنوعی را در جهت مشاوره، فروش، خدمات نصب و راه‌اندازی و همچنین خدمات پشتیبانی تجهیزات آزمایشگاهی و صنعتی، به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این خدمات از سال 1400 با برند امرسل و به صورت اینترنتی به آدرس emersell.ir ارائه می‌شود.

مجموعه امرسل در نظر دارد در راستای چشم انداز بیست ساله خود در جهت نزدیک شدن به “یک برند برتر و فراگیر در منطقه” تمام امکانات و ظرفیت‌های ملی و بین المللی را به کار گرفته و امیدوار است با همت و تلاش همکاران خود گام‌های موثری در جهت اعتلای ایران بردارد.

همکاری یعنی اعتقاد به این که هیچ کس نمی تواند به هدف برسد مگر این که همه به آن برسند.